Oslo Nordstrand

Adresse:
Kongsveien 81C
1177 OSLO

Postadresse:
Gullbringveien 10
3800 Bø i Telemark.

Tlf. : 23 38 30 00
E-post: nordstrand@elektropluss.no

Dersom du er i ferd med å pusse opp leiligheten i Oslo vil du antagelig både ha bruk for en elektriker og en rørlegger. Dette har vi tatt konsekvensen av og kan derfor tilby elektriker- og rørleggertjenester i Oslo og deler av Akershus fylke. For våre kunder i Oslo betyr dette at man kun behøver å forholde seg til ett firma, selv om man har bruk for både en elektriker og en rørlegger.

Ønsker du å installere en varmepumpe i Oslo eller Bærum, skal du ikke nøle med å kontakte oss. Stadig flere av våre kunder i Oslo har byttet til varmepumpe, og derfor har vi også valgt å spesialisere oss på å installere og selge varmepumpe i Oslo. Det geniale med å investere i en varmepumpe i Oslo er at opptil 75 prosent av energibruken din kommer fra solen. Med andre ord vil kunder i Oslo som har valgt varmepumpe redusere fyringsutgifter samtidig som de bidrar til et bedre miljø.

Hele administrasjonen sitter i vårt hovedkontor på Tåsen.

Bli kontaktet
Navn Stilling Mobil Telefon Mail
Christian Fornebo Salg / prosjekt, elektro 469 76 948 22 23 75 75 christianf@elektropluss.no
Christian Torsøe Avdelingsleder elektro 959 88 461 22 23 75 75 christian@elektropluss.no
Clas Persson Salg / prosjekt, varmeanlegg 940 02 186 22 23 75 75 clasp@elektropluss.no
Halvor Langkaas Daglig leder 917 57 514 22 23 75 75 halvor@elektropluss.no
Joachim Follestad Salg / prosjekt, varmeanlegg 959 88 494 22 23 75 75 joachim@elektropluss.no
Kim Skedsmo Salg / prosjekt, elektro 940 27 369 22 23 75 75 kim@elektropluss.no
Magnus Torsøe Salg / prosjekt, varmeanlegg 459 74 944 22 23 75 75 magnus@elektropluss.no
Nils Gregussen Salg / prosjekt, varmeanlegg 959 88 480 22 23 75 75 nils@elektropluss.no
Robert Handeland Avdelingsleder rør 959 88 487 22 23 75 75 roberth@elektropluss.no
Rune Mjånes Salg / prosjekt, rør 959 88 469 22 23 75 75 runem@elektropluss.no
Thomas Myrdal Markedssjef 959 88 475 22 23 75 75 thomas@elektropluss.no